ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ЧАСТКОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ВІДСОТКОВИХ СТАВОК ЗА КРЕДИТАМИ, ЗАЛУЧЕНИМИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Програми підтримки малого підприємництва в м. Каневі до 2020 року відповідно до Порядку часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням виконавчого комітету Канівської міської ради від 18.04.2018 № 105. Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів.

Банком партнером даної програми є АТ «Ощадбанк».

Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки та перелік документів на участь у конкурсі за посиланням(http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=1406).

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні подати заявку до управління економічного розвитку та відповідати наступним вимогам:

-  зареєстровані та здійснюють діяльність на території міста Канів;.

- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

- реалізують бізнес-проекти, спрямовані на:

  • створення нових робочих місць,

  • розвиток нового виду виробництва, впровадження енергозберігаючих, екологічно чистих та перспективних технологій;

  • розвиток туризму;

  • виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних;

  • модернізація, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг)

Заявки на конкурс приймаються управлінням економічного розвитку постійно з 15.06.2018 до 15.11.2018 року,  за адресою: м.Канів, вул. Олега Кошового, 2

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (04736) 3-22-51, 3-68-13.

  Друк статті