Про приведення у відповідність регульованого тарифу на міських автобусних маршрутах загального користування № 1, № 2, № 4, № 5 в м. Канів


Повернутись

Цікаве на цю тему:

від  01.08.2017 № 222 "Про приведення у відповідність регульованого тарифу на міських автобусних маршрутах загального користування № 1, № 2, № 4, № 5 в м. Канів"

Відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 10 Закону України "Про автомобільний транспорт", Наказу Міністерства транспорту та зв’язку від 17.11.2009  №1175  "Про затвердження методики розрахунків тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту", Наказу від 08.01.2013 № 4 Міністерства Інфраструктури України "Про внесення змін до методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту", на підставі звернення ТОВ "М+М" від 14.03.2017 № 72 та розрахунку, поданого ТОВ "М+М" з метою встановлення тарифу, рівень якого відповідає економічно обгрунтованим витратам в зв’язку з підвищенням більше ніж на 10% ціни на паливо в 2017 порівнюючи з 2016 роком, виконавчий комітет Канівської міської ради

ВИРІШИВ: 

  1. Привести у відповідність регульований тариф на міських автобусних маршрутах загального користування № 1, № 2, № 4, № 5 в м. Канів, затвердити та ввести з 01.08.2017 року вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування в розмірі  4 грн. 00 коп. з одного пасажира за одну поїздку.
  2. Рішення виконавчого комітету від 23.03.2016 №141 "Про розгляд регульованого тарифу на міських автобусних маршрутах № 1, № 2, № 4, № 5 в м. Канів згідно розрахунку тарифу на послуги пасажирських перевезень" вважати таким, що втратило чинність.
  3. Фінансовому управлінню (Карпушенко Г. Г.), управлінню соціального захисту населення (Пилипенку А. Г.) внести зміни до договорів на перевезення пільгових категорій населення.
  4. ТОВ "М+М" (Маланчев Є. С.) розмістити копію даного рішення в кожній одиниці рухомого складу для ознайомлення пасажирів.
  5. Начальнику управління з питань ЖКГ та екології виконавчого комітету Канівської міської ради (Кучі В. В.) інформувати громадскість про зміни тарифу в засобах масової інформації та на офіційному сайті Канівської міської ради.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обовязки керуючого справами Святелика В. І.

 

Міський голова       І. О. Ренькас

Виконуючий обовязки керуючого справами         В. І. Святелик

ПОГОДЖЕНО :

Начальник УСЗН       А. Г. Пилипенко

Начальник фінансового управління      Г. Г. Карпушенко

Начальник управління з питань ЖКГ та екології  В. В. Куча

Начальник юридичного відділу     Н. О. Лісова

  Друк статті