КАНІВЧАНИ ОБГОВОРИЛИ НА ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЯХ ПЛАН СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ


Повернутись

8  жовтня  2016 року,  в залі засідань Канівської міської ради відбулись громадські слухання, на яких містяни мали змогу обговорити план дій зі сталого енергетичного розвитку.

Зокрема у плані дій зі сталого енергетичного розвитку Канева на 2016-2024 роки, який розробило управління економічного розвитку, зазначено, що Канів у вересні 2015-го року долучився до Європейської ініціативи «Угода мерів», у межах якої передбачене зменшення до 20% споживання енергоресурсів, збільшення на 20% частки відновлюваних джерел енергії та намір скоротити на 20% у місті викиди СО2.

Наразі «Угода мерів» об’єднує 6170 європейських міст, з яких понад 95 – українські міста.

За інформацією розробників програми, ключовими сферами впливу ПДСЕР стане вуличне освітлення, муніципальні та житлові будинки, громадський транспорт та централізоване теплопостачання.

Окрім цього, у плані дій передбачається проведення Днів енергії, у межах яких заплановано сприяти підвищенню обізнаності громадськості про можливості, які пропонує раціональніше використання енергії.

Також, у рамках цих заходів планується проведення семінарів, виставок, екскурсій та днів відкритих дверей.

В свою чергу, присутній на громадських слуханнях очільник бюджетної комісії Канівської міської ради Володимир Коржов запропонував в ході обговорення плану додати до передбачених у ньому кроків конкретні заходи, які потрібно буде виконувати кожного року у межах реалізації відповідного документу.

Помічник депутата обласної ради Володимира Братаніча Микола Фесенко поцікавився чи передбачене будівництво вітряків, а помічник обласного депутата Володимира Волковича Дмитро Іванович порушив проблему запровадження сонячних батарей у Каневі, зокрема на території приватного сектору.

Обговоривши всі ці та ряд інших пропозицій та доповнень до плану, що лунали від присутніх у залі канівчан, учасники громадських слухань більшістю голосів підтримали відповідний документ. Тож уже найближчим часом його винесуть на розгляд депутатів міської ради.

 

 

 

 

 Фото – В’ячеслав Вашкевич

Iнформує: спеціальний кореспондент «Kanos».

  Друк статті