Служба зайнятості, починаючи з 2013 року, пропонує громадянам таку послугу, як надання ваучерів для здобуття нових професійних навичок у пріоритетних галузях економіки. Організація роботи з видачі ваучерів здійснюється відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. №207 (зі змінами).

У 2013 році навчання за ваучерами пройшли 42 особи віком старше 45 років. Навчання здійснювалося за професіями водій навантажувача, електрогазозварник на базі Канівського вищого професійного училища та за спеціальністю «Обслуговування програмних систем і комплексів» на базі Канівської філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

У 2014 році навчалися за ваучерами 20 осіб віком старше 45 років, які здобували у Канівській філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту спеціальність  «Обслуговування програмних систем і комплексів».

Протягом 2015 року 15 осіб старше 45 років отримали ваучери для проходження навчання за спеціальністю «Обслуговування програмних систем і комплексів». Навчання проходить на базі Канівської філії Східноєвропейського університету економіки та менеджменту.

Розуміючи потреби сьогодення, протягом вересня – листопада 2016 року 11 осіб віком старше 45 років з числа жителів м. Канева отримали ваучери на навчання для здобуття професії «Кухар». Вартість одного ваучера склала 8533.17 грн. Розпочалося навчання з 21 листопада 2016 року на базі ДНЗ «Канівське вище професійне училище».

Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Знання, уміння та навички людини застарівають протягом життя. Значна кількість осіб віком старше 45 років, отримавши професію після школи, не здобувала нову, не підвищувала рівень своєї кваліфікації – тим самим втрачаючи конкурентоспроможність на ринку праці.

Завдяки можливості проходження професійного навчання за виданими ваучерами, задоволена не тільки необхідність громадян у підвищенні професіоналізму та компетентності, але й у найближчій перспективі - потреба підприємств.

  Друк статті