Цікаве на цю тему:

від 09.09.2016 № 280-р  "Про проведення громадських слухань "

М І С Ь К И Й    Г О Л О В А

від 09.09.2016 № 280-р

Про проведення громадських слухань

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  керуючись п.п.12,13 Положення про проведення громадських слухань в м. Канів, затвердженого рішенням Канівської міської ради від 30.03.2010 № 17-73 «Про Положення про проведення громадських слухань в м. Канів»:

1. Провести 08.10.2016 громадські слухання з обговорення проекту про План дій зі сталого енергетичного розвитку міста Канева до 2024 року.

- Місце проведення – зал засідань будинку рад (вул. О. Кошового, 3).

- Час проведення – 10 год.00 хв., початок реєстрації учасників з 9 год. 00 хв.

1. Начальнику відділу організаційної і кадрової роботи виконавчого комітету міської ради Ткаченку С. В., забезпечити підготовку приміщення, та аудіо-відео фіксацію громадських слухань.

2. Начальнику управління економічного розвитку виконавчого комітету міської ради Савченко А. Ю. забезпечити проведення реєстрації учасників та ведення протоколу.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами Святелика В.І.

Міський голова               Ренькас І. О.

Балан