Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Цікаве на цю тему:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області».

Метою прийняття проекту рішення виконавчого комітету Канівської міської ради «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством „Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області (далі – КНП «Канівська БЛ») – надання якісних послуг за економічно обґрунтованими тарифами фізичним та юридичним особам, а також: реалізація владних повноважень, наданих постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)“ (зі змінами) далі – постанова Кабінету Міністрів України №1548) встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги, які плануються надаватися КНП «Канівська БЛ» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу до проєкту буде розміщено на офіційному сайті Канівської міської ради www.kaniv-rada.gov.ua  в розділі Прозоре місто/ Регуляторна політика/ Регуляторні акти.

Зауваження та пропозиції до вище вказаного проєкту рішення приймаються КНП «Канівська БЛ» Канівської міської ради Черкаської області тел.(04736)3-33-17 e-mail:  elena_3103@ukr.net,