Канівський ЦНАП доєднався до тижня Всеукраїнського еко-флеш-мобу «Посади дерево»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Працівники Центру надання адміністративних послуг м. Канева Черкаської області вкладають душу в свою роботу. Вони активні і ініціативні! безмежна любов до рідного міста, людей, які в ньому проживають, спонукає їх ставитися  до своєї роботи з відвідувачами з особливою теплотою та прикладати максимум зусиль для підвищення якості життя наших громадян.

Команда ЦНАП доєдналась до тижня Всеукраїнського еко-флеш-мобу #Посади_дерево @ЦНАП.

Дерева мають неабиякий позитивний вплив на міський клімат, вони слугують резервуарами для чистого повітря. Крони дерев не лише створюють тінь, а й захищають людей від прямих сонячних променів, але й поглинають до 25% звукової енергії, створюючи для мешканців будинків комфортні умови проживання.

Ще у 2004 році британські архітектори писали, що зелені насадження  підвищують якість життя місцевих жителів. Тому дуже важливим завданням кожної людини є збереження зелених масивів, які ми вже маємо та створювати нові. Долучившись до еко-флеш-мобу команда ЦНАП висадила  садженці  сумаха оленерогого  на прилеглій до ЦНАП території. Тож, з натхненням передаємо естафету турботи за довкіллям наступним учасникам флеш-мобу.

Інформує Центр надання адміністративних послуг

  Друк статті