Розробляємо нову Стратегію розвитку Канівська ОТГ


Повернутись

Триває робота з розробки Стратегії розвитку Канівській ОТГ за допомогою Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

07.08.2019 відбулося четверте засідання робочої групи з розробки  Стратегії Канівської ОТГ. В результаті дискусій було прийняте остаточне бачення розвитку Канівської ОТГ; погоджено сильні і слабкі сторони громади, можливості та загрози, викладені у СВОТ – аналізі; визначено стратегічні і операційні цілі, завдання та заходи, які будуть дороговказом для громади на найближчі  роки.

Наступний етап – робота над проектами до потенційних заходів відповідно до основних цілей Стратегії розвитку.

 Пропонуємо всім бажаючим долучитися до процесу формування проектних ідей, втілення яких буде працювати на сталий розвиток громади і суспільства. Форма проектних ідей за посиланням. Заповнені форми  просимо направляти управлінню економічного розвитку на електронну адресу uprek.@ukr.net.

Сподіваємося, що  співпраця влади і активно налаштованих громадян надасть гідні результати і, наприкінці наполегливої  роботи, ми отримаємо якісний документ, який визначить розвиток Канівської громади на наступне десятиліття.

 

 

  Друк статті