Нагороджено переможців міського конкурсу ''Таланти багатодітної родини''


Повернутись

З метою відродження та популяризації цінностей багатодітної української родини, створення умов для всебічного розвитку дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, збереження народних традицій та історичної спадщини, привернення уваги суспільства, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до проблем багатодітних родин, за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та громадської організації «Жінки за майбутнє дітей України» відбувся міський конкурс для дітей з багатодітних сімей „Таланти багатодітної родини”.

Сьогодні в місті проживає 119 багатодітних сімей, кожна з яких може пишатися своїми талантами. Незважаючи на складні умови сьогодення, труднощі у житті родин, у дітей залишається місце для творчості, віра в успіх та бажання розвиватися.

Учасники цьогорічного конкурсу мали можливість продемонструвати свої творчі здобутки в номінаціях: вокальне мистецтво; художнє читання; декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.

Переглянувши виступи та творчі роботи учасників конкурсу, журі визначило наступних переможців у номінаціях:

- вокальне мистецтво – Серба Вікторія;

- художнє читання – Слюсаренко  Денис;

- декоративно – прикладне та образотворче мистецтво – Слюсаренко Наталія.

Переможці міського конкурсу стали учасниками відповідного обласного конкурсу „Таланти багатодітної родини”, що проходив у м. Сміла, за результатами якого Слюсаренко  Денис посів 3 місце у номінації - художнє читання.

МОЛОДЦІ!

Чекаємо на нові відкриття у наступному році!

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

  Друк статті