Сьогодні – День працівників сільського господарства. Зі святом!


Повернутись

Вони стоять на сторожі продовольчої безпеки не лише України, а й всього світу. Сіють, вирощують, збирають та виробляють важливу продукцію. Попри те, що перед працівнимиками сільського господарства постали нові виклики, вони гідно з ними впоралися.

І нині праця аграріїв – це флагман української економіки та розвитку, потужний комплекс, який працює, як злагоджений механізм. Адже працівники сільськогосподарської сфери – не лише вирощують продукти, а й створюють робочі місця, вчасно сплачують податки, забезпечують економічну стабільність та сприяють інноваційному розвитку.

Водночас в цей непростий час представники різних галузей сільського господарства Канівської міської територіальної громади приймають участь у багатьох проєктах, зокрема і в найголовнішому для нас — проєкті «Перемога». Вони допомагають з гуманітарною допомогою, підтримують українських захисників і вимушених переселенців, передають техніку на фронт.

Дякуємо за важливу роботу усім аграріям, працівникам підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом продуктів харчування.

Бажаємо мирного неба над головою, щедрих врожаїв, оптимізму, витримки, натхнення, віри у власні сили та омріяної перемоги!

 Канівський міський голова                                               Ігор РЕНЬКАС

  Друк статті