Канівська Публічна бібліотека запрошує приєднатися до збору російських книг на макулатуру


Повернутись

Канівська Публічна бібліотека імені Т. Г. Шевченка до Всеукраїнського дня бібліотек ініціює довгострокову акцію «російська книго, здавайся!». Мета акції – на зібрані від здачі макулатури кошти придбати та поповнити фонд бібліотеки новими сучасними українськими виданнями.

«Злочинне повномасштабне вторгнення росії в Україну назавжди змінило хід думок українців. Для багатьох людей читати книги російською мовою стало чимось чужим, неприйнятним і обтяжливим. Якщо ви належите до цієї категорії людей, то вже точно замислювалися над тим, а що ж далі робити з «літературним агресором» у вашій домівці?

Якщо для вас принципово позбутися усього російського з власного помешкання, а у домашніх бібліотеках ви досі маєте книжки радянських чи російських авторів, російські переклади чи книги російських видавництв, які не знаєте куди подіти, то зараз настав саме той час для «зачистки» власних книжкових полиць. Чекаємо на вас в стінах нашої бібліотеки з «літературним агресором» аби відправити його в макулатурний збір.

Давайте разом додамо зусиль, щоб бібліотека мала ще більше книг українських авторів, ще більше україномовних перекладів відомих зарубіжних творів, підтримуючи україномовні видавництва. Українська книга – теж зброя!», –йдеться у дописі Канівської публічної бібліотеки імені Т.Г.Шевченка.

Нагадаємо, Канівська Публічна бібліотека імені Т.Г. Шевченка (вул. Шевченка 47) працює: з вівторка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 години; у суботу з 09:00 до 17:00 години. Остання п’ятниця місяця – санітарний день.

  Друк статті