Сесія Канівської міської ради не відбулася


Повернутись

Сьогодні, 26 вересня ц.р., депутати Канівської міської ради повинні були закрити позачергове засідання сесії та розпочати II позачергове засідання, але вкотре не зібралися.

За інформацією секретаря Канівської міської ради Оксани П’яткової, для участі у позачергових сесіях зареєструвалися 7 депутатів: Надія Голда, Василь Зубко, Тетяна Кекух, Олександр Корнієнко, Євгеній Маланчев, Оксана П’яткова та Руслан Шишка, повідомили про поважні причини відсутності: Тетяна Ренькас, Іван Кононенко, Анатолій Бортник, Сергій Водянов, Олександр Штейман та Сергій Якименко.

Депутати, які не з’явилися без поважних причин: Сергій Бакум, Олена Воюцька, Єлизавета Капітан, Олександр Коляда, Володимир Коржов, Оксана Леонова, Михайло Майстренко, Олена Радченко, Сергій Ткаченко, Вадим Туливітер та Віктор Хоменко.

          - На минулому тижні відбулася тільки одна комісія по земельним питанням. Всі інші комісії, колегія, яка мала бути в понеділок, не відбулися, бо депутати не зібралися. Зазначу, що на засідання комісій та колегію приходять лише ті депутати, які відвідують сесії. Відповідно депутатська бездіяльність продовжується,- наголошує Оксана П’яткова.

  Друк статті