«Лабораторії творчого діалогу в громадах»: представниця Канівської громади взяла участь у підсумковій конференції


Повернутись

У п’ятницю, 22 вересня, у Києві відбулась заключна конференція в межах проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах». Від Канівської громади участь у заході взяла начальник управління економічного розвитку Тетяна Наливайко.

Нагадаємо, навесні цього року Канівську громаду було відібрано для участі в проєкті «Лабораторії творчого діалогу в громадах». В процесі реалізації якого протягом червня-серпня в громаді було проведено 3 діалоги на теми благоустрою, культури та підприємницької діяльності.

Під час заходу присутні обговорили основні здобутки проєкту, перспективи застосування діалогових практик для стійкого розвитку громад під час війни та у післявоєнний період: інтеграція ВПО, прийняття зважених рішень, створення планів відновлення та відбудови громад.

Також один з фасилітаторів проєкту Олег Овчаренко презентував посібник «Практики діалогу для порозуміння та участі. Як залучати та надихати на зміни у громадах?», який незабаром в електронному вигляді з’явиться на сайті Громадські Ініціативи України.

– Дякуємо керівнику проєкту, голові Спілки «Громадські Ініціативи України» Юрію Степанцю та програмі «U-LEAD з Європою» за успішну реалізацію такого масштабного проєкту. Також висловлюємо слова вдячності команді фасилітаторів Олегу Овчаренку та Анжелі Старовойтовій за корисні настанови, обласній координаторці Любов Ропало за постійну підтримку та високий професіоналізм, – зазначила начальник управління економічного розвитку Тетяна Наливайко.

Слід додати, що загалом у межах проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах» навчання пройшло у 120 громадах із 12 областей, було проведено 233 діалоги у 108 громадах, в яких загалом взяли участь майже 4 тисячі учасників та учасниць.

  Друк статті