У Каневі відбувся міжобласний дитячо-юнацький турнір з футболу пам’яті захисників України


Повернутись

У п’ятницю, 15 вересня ц.р., на «Міському стадіоні»  відбувся міжобласний дитячо-юнацький турнір з футболу серед юнаків 2012-2013 р.н., пам’яті захисників України. Метою цього заходу є створення умов реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, популяризації футболу, виховання у юних громадян почуття патріотизму та любов до Батьківщини.

Головним організатором турніру виступив ГО «Футбольний клуб «Родень», за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу культури та дитячо-юнацької спортивної школи  відділу освіти. У змаганнях взяли участь 6 команд: «ДЮСШ» м. Канів, «ДЮСШ» м. Яготин (Київська область), «СДЮСШОР-Чайка» м. Черкаси, «ДЮСШ» СМТ Чорнобай, «ЛНЗ-Лебедин» ДЮСШ (Шполянської ОТГ) та «ДЮСШ» м. Миронівка (Київська область).

На відкритті футбольного турніру були присутні заступник міського голови Тетяна Жівотова, , учасник російсько-української війни майор Роман Кучеренко та ветеран АТО Микола Порожній.

  • Дякую ЗСУ, що вони стоять на захисті нашої країни і ми з вами можемо спокійно провести цей турнір. Ви наші майбутні захисники, пишаємося вами! Бажаю всім учасникам успіху і перемоги!,- з вітальним словом звернулася до учасників Тетяна Жівотова.

Справжні спортивні пристрасті вирували на футбольному полі, де за звання кращих з кращих змагалися юні спортсмени. Під час перерви між грою організатори заходу пригощали учасників смачною кашею.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

I місце – команда «ДЮСШ» (м. Яготин);

ІІ місце  - «СДЮСШОР-Чайка» (м. Черкаси);

ІІІ місце - «ДЮСШ» (смт. Чорнобай).

 

На заході учасники мали змогу  залишити свої підписи на прапорі України, а на закритті стяг було вручено побратимам нашого захисника Олександра Миндра, який загинув захищаючи нашу Батьківщину. Також військовослужбовці від організаторів заходу отримали подарунки.

По завершенню турніру президент футбольного клубу «Родень» та головний суддя Михайло Варварський і Олександр Семенченко вручили кубки та медалі переможцям, а також відзначили кращого гравця з кожної команди. Не залишилися без уваги і тренери команд  яким вручили пам’ятні подарунки.

  • Головна мета таких заходів – це прививати прагнення до занять фізкультурою, виховувати патріотизм до своєї Батьківщини, шанувати та поважати наших оборонців, які залишилися в нашій пам’яті назавжди. Переконаний, що турнір матиме продовження та збільшить свої масштаби у наступні роки,-  звернувся до присутніх начальник відділу у справа сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко.

На завершення футбольного турніру юних футболістів чекав відпочинок. Діти подивилися пригодницький фільм-фентезі «Сторожова застава».

Організатори турніру та представники команд відвідали пам’ятний знак Захисникам Вітчизни (біля каплички на площі Шевченка) та Алею Слави  вшанували пам’ять загиблим захисникам та поклали квіти.

 

Герої живі, доки ми пам’ятаємо про них, доки вони живуть в нашій пам’яті, серцях та вчинках.

 

  Друк статті