Естафету до Всесвітнього дня прибирання прийняли села Канівської міської територіальної громади


Повернутись

Нагадаємо, що у третю суботу вересня проходить акція до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», участь у якому бере вже понад 190 країн Світу. До проведення суботників долучаються працівники органу місцевого самоврядування, усі підприємства, організації, установи та просто жителі громади яким не байдуже навколишнє середовище. До участі також долучилися  і села Канівської МТГ всі еко-свідомі люди присвятили кілька годин свого часу за для очищення занедбаних територій.

У селі Пекарі на чолі з старостою села і небайдужими жителями було проведено суботник біля каменю, що поставлений на місці хати Дяченка, де в 1859 році зупинявся Шевченко, також був наведений лад біля братської могили, що знаходиться в центрі села.

У селі Яблунів було прибрано  меморіальний комплекс (очистили територію від сухого листя та сухої трави, а також висадили тюльпани). Біля автобусної зупинки прибирали сміття та обрізали кущі.

Потрудилися також у Хмільній, на території адмінбудівлі винесли відходи від будматеріалів та розчистили площадки від піску та сміття. Також комунальники впорядкували кладовище у селі Михайлівка.

У селі Межиріч прибрали території садочка та школи, паркову зону, що знаходиться в центрі села.

Спільними зусиллями і жителями сіл Кононча і Гамарня  було прибрано центральні вулиці громади та наведено порядок біля адміністративних будівель.

Долучилися до акції працівники КП «Яблунівське», працівники освітніх закладів, старостати та небайдужі жителі громади.

Звертаємось до жителів, водіїв та гостей нашої громади з проханням дотримуватись чистоти й охайності на автомобільних дорогах та на території населених пунктів, викидати сміття тільки у спеціально відведених для цього місцях і не засмічувати природу!

Спільними зусиллями зробимо територію нашої громади чистою і комфортною, адже спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.

ПАМ’ЯТАЙТЕ - чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас!!!

  Друк статті