Канівських надзвичайників вітали з професійним святом


Повернутись

Щороку 17  вересня своє професійне свято – День рятівника, відзначають справжні Герої сьогодення, які щоденно здійснюють подвиги в реальному житті. Рятувальники – це люди з великим серцем, які без вагань ідуть на зустріч небезпеці, рятують життя та готові у будь-яку мить простягнути руку допомоги.

Напередодні, 15 вересня ц.р., секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова, начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В’ячеслав Канівець, а також голови та представники громад Канівщини завітали в гості до рятівників, аби привітати особовий склад 10 ДПРЧ.

 

До надзвичайників зі словами щирої подяки, привітаннями та визнанням їхнього внеску у безпеку нашої держави звернувся начальник 10 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Черкаській області підполковник служби цивільного захисту Дмитро Токар. Також вітання від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса передала секретар міськради Оксана П’яткова.

–  Кожного дня, кожну годину рятувальники – ризикують власним життям, адже вони завжди в епіцентрі надзвичайних подій. Цих мужніх людей об’єднує сміливість, рішучість та прагнення відгукнутися на чужу біду і не залишатися байдужими. Тож нехай у вашій надважливій справі усе буде добре, –  звернулася до присутніх О.П’яткова.

Традиційно на урочистостях не обійшлося без відзнак. За героїзм та безстрашність у виконанні службових обов’язків, високий професіоналізм рятівників нагородили почесними грамотами, подяками та цінними подарунками від усіх громад Канівщини.

  Друк статті