Виконком затвердив порядок надання одноразової грошової допомоги непрацюючим членам Канівського ДФТГ у 2023 році


Повернутись

Рішення «Про затвердження порядку надання одноразової грошової допомоги членам Канівського добровільного формування територіальної оборони громади із числа непрацюючих громадян на період воєнного стану» ухвалили члени виконавчого комітету у ході чергового засідання у середу, 6 вересня ц.р.  

Так, відповідно до розробленого механізму, одноразова грошова допомога на період воєнного стану буде надаватися членам Канівського добровільного формування територіальної громади із числа непрацюючих громадян.

Грошова допомога надаватиметься за рахунок коштів  передбачених у  бюджеті міської територіальної громади на виконання міської комплексної  програми «Турбота» у розмірі  10000  гривень. Підставою щодо надання відповідної допомоги є заява громадянина на ім’я міського голови.

До заяви  надаються наступні документи:

  • копія сторінок паспорта заявника у формі книжечки (1, 2 сторінки та сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання заявника) або копія паспорта заявника у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку) разом із копією витягу з Єдиного державного  демографічного реєстру (витягом з реєстру територіальної громади) про реєстрацію місця проживання заявника (з пред’явленням оригіналу);

  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

  • довідка банківської установи з реквізитами банківського рахунку для виплати допомоги;

  • копія контракту добровольця  територіальної оборони. 

– Станом на 6 вересня до нас надійшло 20 заяв на отримання одноразової грошової допомоги, – повідомив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко.

  Друк статті