У Канівській міській територіальній громаді створили протиепізоотичну комісію


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Рішення «Про створення місцевої державної протиепізоотичної комісії Канівської міської територіальної громади» було ухвалено в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 7 червня ц.р.

Комісію створили з метою забезпечення на території Канівської міської територіальної громади (МТГ) оперативного контролю, керівництва і координації діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ та громадян щодо запобігання спалахам особливо небезпечних хвороб, що входять до списку Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин.

Відповідно до затвердженого Положення, комісія здійснюватиме контроль за проведенням заходів щодо профілактики заразних хвороб тварин, хвороб спільних для людей і тварин та масових отруєнь тварин. Також, проводитиме протиепізоотичні заходи з метою недопущення занесення на територію громади збудників інфекційних захворювань тварин з інших держав та регіонів України. Окрім того, здійснюватиме контроль за додержанням юридичними та фізичними особами ветеринарно-санітарних вимог, спрямованих на захист людей і довкілля та надаватиме практичну допомогу підприємствам, установам, організаціям у здійсненні протиепізоотичних заходів. 

До складу  комісії входять: представники органу місцевого самоврядування, відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності, відділу екології та муніципального контролю, старости сіл Канівської МТГ, а також, за згодою, представник Канівського відділу поліції №1, Черкаського районного управління ГУ ДСНС України, Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області,   Черкаської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

  Друк статті