Загинув під Бахмутом ще весною: завтра у Каневі прощатимуться з сержантом Бориславом Каптуром


Повернутись

На жаль, трагічні новини з фронту продовжують надходити до Канева. Знову ворог безжально обірвав життя нашого земляка, 52-річного жителя Канева – Борислава Каптура. 

Ще у далекому 2015 році чоловік пішов добровольцем на фронт, аби підтримати сина, з яким пліч-о-пліч боронив нашу країну у зоні проведення АТО/ООС. Тоді він більше року захищав східні рубежі України та у 2016 році повернувся до мирного життя. Утім повномасштабне вторгнення змусило знову взятися за зброю. 

У березні ц.р. під час виконання бойового завдання під Бахмутом військовий віддав своє життя заради нашого майбутнього. Він був сержантом, механіком-водієм одного з механізованих батальйонів. Нині Герой на щиті повертається додому. Тут його чекають: батько, мати, дружина, син, невістка, онук.

Поховають воїна у вівторок, 6 червня ц.р., на кладовищі по вул. Пушкіна. Церемонія прощання розпочнеться орієнтовно об 11:00, біля культурного центру «Шевченко Hub».

Канівський міський голова Ігор Ренькас, депутати міської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

 

  Друк статті