У Канівській громаді відбудеться діалог щодо благоустрою набережної р. Дніпро та Канівських ярів


Повернутись

У середу, 7 червня ц.р. о 13:00 в укритті Канівського центру ПМСД (адреса: м. Канів, вул. Успенська, 15)  відбудеться діалогова зустріч на тему: «Перспективи благоустрою набережної р. Дніпро в м. Канів та Канівських ярів».

Запрошуємо всіх небайдужих до діалогу!

Якщо Ви вирішили взяти участь в обговоренні такої важливої теми, просимо завчасно повідомити нас до 17:00 6 червня за телефоном +380509464815.

Слід додати, що проєкт "Лабораторії творчого діалогу в громадах" реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 120 громадах з 12 областей України і є однією з перших масштабних ініціатив впровадження діалогового підходу в застосуванні інструментів участі на локальному рівні.  

Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

  Друк статті