День захисту дітей: Хай Україною лунає дитячий сміх


Повернутись

Уже традиційно першого червня, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою. І в майбутньому стали чудовими громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.

У четвер, 1 червня ц.р., у відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю пройшло справжнє свято для особливих діток. На свято завітала з привітальним словом заступник міського голови Тетяна Жівотова.

    - Я щиро вітаю з цим прекрасним святом. Ми знаємо, що діти це наше майбутнє. І дивлячись на ці прекрасні посмішки я впевнена, що ми переможемо. Не забуваємо ні на хвилину і дякуємо Збройним Силам України за можливість святкувати під сонячним небом,- зазначила Тетяна Жівотова.

Долучилася до привітань представник Урядового уповноваженого з прав людини з інвалідністю в Черкаській ОДА, голова Канівської організації осіб з інвалідністю «Відродження» Наталія Капустян.

     - Дітки – це майбутнє нашої держави, майбутнє нашої країни. І я хочу побажати здоров’я, щастя і щоб ви мріяли і ваші мрії здійснювалися,- наголосила Наталія Капустян.

Для діток працівники закладу підготували справжнє свято з веселими конкурсами, віршами, гуморесками. А справжнім сюрпризом став на заході казковий ведмедик, який зібрав навколо себе діток, і вони всі разом танцювали. Протягом усього свята пам’ятні моменти назавжди збереглися в яскравих фотознімках.

Організатори свята дякують за смаколики та подарунки: ГО «За рівні можливості», ГО «Покликані жити», «Спілка «Друзі Канева» м. Фірзен (Німеччина), кондитерська компанія «КОНТІ».

 «Гарний настрій та свіже повітря неминуче розігрують апетит»,- подумали організатори і запросили на завершення свята до солодкого столу.

Посмішки дітей, море вражень та щирі емоції доказ того, що свято вдалося.

 

  Друк статті