Коли вік не має значення: У Каневі студенти Університету третього віку відсвяткували випускний


Повернутись

Навчатися ніколи не пізно! Цю теорію вкотре доводять люди похилого віку, які вже стали випускниками Університету третього віку. У слухачів Університету третього віку позаду напружений навчальний семестр, протягом якого вони забули про вік, хвороби, проблеми, бо кожен знайшов для себе цікаве і корисне заняття. 

Так, у вівторок, 30 травня ц.р., у міському будинку культури відбувся випускний вечір для студентів Університету третього віку, що діє на базі міського територіального центру. Аби привітати студентів та викладачів на свято завітали секретар міської ради Оксана П’яткова та заступник міського голови Тетяна Жівотова.

Подяки викладачам вручила секретар міської ради Оксана П’яткова.

    - Вітаю усіх випускників, викладачів із закінченням навчального року. Цей проект діє 9 років поспіль, а це означає, що він потрібний та соціально важливий. Ваше спілкування,       ваше навчання - приклад незламності українців, які навіть в золотому віці продовжують розвиватися, навчатися, - наголосила вона.

Слова вітань висловила і директор територіального центру надання соціальних послуг Антоніна Петренко. Вона, зокрема, подякувала студентам та викладачам за спільну працю та відзначила вклад у роботу Університету третього віку провідного фахівця з соціальної роботи та ректора Університету Ольги Борзяниці.

Потому сертифікати про закінчення навчального року випускникам вручила заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова.

    - Дорогі випускники і викладачі, хочу привітати вас з випускним та побажати насамперед міцного здоров’я, благополуччя, бо завдячуючи нашим ЗСУ ми не перестаємо          дякувати кожної хвилини, що можемо відзначати сьогоднішнє свято. Я бажаю вам й надалі лишатися позитивними людьми, які хочуть пізнавати, прагнути чогось нового, - звернулася вона до присутніх.

Після усіх теплих слів студенти вітали своїх викладачів. Особливо вразив виступ студентки Світлани Супрун з виконанням авторського вірша для викладачів.

Також випускникам та викладачам вручили подарунки від «Спілки «Друзі Канева» м. Фірзен (Німеччина). Приємним подарунком до завершення свята став концерт артистів міського будинку культури. Гарний настрій та чудові пісні цього вечора дарували: Євген Литвин, Роман Лозовий, Катя Байкіна, народний аматорський хор ім. Івана Коваленка «Кобзарева криниця». До привітань долучилася також Оксана Кириченко, яка подарувала присутнім вірші у власному виконанні.

Випускний вечір завершився, утім на обличчях студентів Університету третього віку сонячні посмішки,  в руках квіти,  жодних думок про вік, а настрій – жартувати і насолоджуватися життям. Тож головна мета свята досягнута, а приказка  «Вік живи – вік учись» доречна, як ніколи.

 

  Друк статті