У межах підготовки Комплексного плану просторового розвитку триває опитування для мешканців Канівської громади


Повернутись

Нещодавно Канівська міська територіальна громада розпочала процес виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території.

Відтак, у межах підготовчого етапу із розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Канівської міської територіальної громади триває опитування жителів та підприємців громади.

Головна мета опитування – визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов'язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Канівської міської територіальної громади.

Опитування можна пройти за посиланнями:для мешканців https://forms.gle/MUP7bVkK9s7ABDaM7 та для підприємців https://forms.gle/CYKNd17KVuQhsjbk6.

Зауважимо, Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

 ФОТО – ілюстративне

  Друк статті