Сьогодні свій 55-річний ювілей відзначає український підприємець, голова правління агрохолдингу «МХП» Юрій Косюк


Повернутись

За час своєї діяльності підприємства групи «МХП» та БО «БФ «МХП – Громаді» не лише створили тисячі робочих місць і роблять вклад в зростання економічного потенціалу країни, а й підтвердили статус соціально активного бізнесу, який реалізує безліч корисних ініціатив на територіях свого впливу та, зокрема, Канівщини. Грантова підтримка і конкурси, в яких брали участь жителі Канівської та сусідніх громад, дали можливість втілити у життя найцікавіші з них.

Разом з тим, від початку повномасштабного вторгнення підприємства групи «МХП» максимально допомагали усім, хто цього потребував. Попри перешкоди їхні вантажівки доставляли майже в усі куточки України як продовольчі, так і гуманітарні вантажі. Що вкотре підтвердило – поруч з нами надійний партнер, який підставить плече у скрутну хвилину.

Від імені усієї громади хочу висловити вдячність Юрію Косюку за постійну підтримку, допомогу, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Канівської міської територіальної громади та від щирого серця привітати із Днем народженням. Нехай ваш життєвий досвід, професіоналізм і мудрість допомагають досягати нових висот, а нові ідеї та починання приносять лише радість і задоволення. Родинного затишку, безмежного щастя, благополуччя, добра та мирного неба.

 

 

 З повагою,

Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС

  Друк статті