В Каневі відбулося перше засідання комітету з безбар’єрності


Повернутись

У середу 24 травня ц.р., під головуванням заступника Канівського міського голови Тетяни Жівотової відбулося перше засідання комітету з безбарєрності.

Нагадаємо, відповідний комітет є консультативно-дорадчим органом, який утворюється при виконавчому комітеті Канівської міської ради. Основний напрямок його діяльності – координація роботи, пов’язаної із створенням на території Канівської міської територіальної громади особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення безперешкодного доступу до об’єктів соціальної інфраструктури і користування дорожньо-тротуарною мережею, транспортом, засобами зв’язку та інформації.

Участь в заході також взяли: виконувач обов’язків начальника відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Дмитро Балан, директор терцентру Антоніна Петренко, начальник відділу капітального будівництва управління містобудування та архітектури Ігор Біц, представник Урядового уповноваженого з прав людини осіб з інвалідністю в Черкаській ОДА Наталія Капустян, члени громадських організацій та інші.

Учасники заходу  обговорили основні аспекти та принципи впровадження безбар’єрності в умовах викликів сьогодення, адже безбарʼєрність має стати новою суспільною нормою та принципом повоєнної відбудови країни, стосуватися усіх людей та різних сфер життя. Також під час засідання комітету присутні розглянули проблемні питання доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Канівської міської територіальної громади та напрацювали дорожню карту відповідно до якої удосконалене забезпечення доступності для маломобільних груп населення.

Зауважимо, кінцевою метою роботи комітету є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими до всіх сфер державної політики.

  Друк статті