Сьогодні свій 93 день народження відзначає почесний громадянин Канева – Семен Поташник


Повернутись

Сьогодні, 25 травня, виповнюється 93 роки Семену Поташнику. Він – Герой України, кавалер Ордена «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, Почесний доктор Національної академії наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор, лауреат премії Української академії наук з врученням Золотої медалі Патона, заслужений енергетик України та почесний енергетик України, почесний громадянин міста Канева.

Саме Семен Ізрайлевич брав активну участь не тільки у будівництві Канівської ГЕС, а й доклав зусиль до спорудження майже всіх гідроелектростанцій України, які нині входять до складу Укргідроенерго. Також він приділяв увагу й розвитку самого Канева. Так, завдяки його активності в нашому місті були споруджені сходи до музею Тараса Шевченка, практично було відбудовано лікарню, училище культури, проведено комунікації в старій частині міста, здано в експлуатацію п’ять житлових будинків та багато іншого.

Від імені усієї Канівської громади вітаємо Семена Ізрайлевича. Низький уклін Вам за ваш вклад у розвиток Канева та України загалом. Бажаємо міцного здоров’я на багато років, сил, натхнення та мирного неба над головою.

 

Канівський міський голова                                                         Ігор Ренькас

  Друк статті