Вартість проїзду в міських автобусах – 3,50 грн. Виконком знову не погодив підвищення тарифів на проїзд


Повернутись

У середу, 19 липня ц.р., на засідання виконавчого комітету Канівської міської ради знову виносилося питання щодо приведення у відповідність регульованого тарифу на міських автобусних маршрутах загального користування м.Канів.

Нагадаємо, відповідний проект рішення члени виконкому вже розглядали 31 травня ц.р. Тоді місцевий перевізник ТОВ «М+М» ініціював підвищення вартості проїзду в міському транспорті з 3,50 грн. до 4-х грн., мотивуючи збільшенням витрат на пальне, заробітну плату та комунальні послуги. Утім, «виконкомівці» не підтримали проект рішення, але обіцяли переглянути тарифи в жовтні ц.р., коли пройде підвищення пенсій.

Разом з тим, щоб дати можливість підприємству протриматися цей час  «на плаву», було ухвалено рішення виключити з переліку пільговиків, що мають право на безкоштовний проїзд, осіб, які є інвалідами ІІІ групи, оскільки це була місцева ініціатива, а за чинним законодавством представники цієї категорії туди не входять. У Каневі ІІІ-ю групу інвалідності мають 485 осіб.

Однак, 10 липня ц.р. директор ТОВ «М+М» Євген Маланчев знову звернувся до виконавчого комітету Канівської міської ради з ініціативою переглянути діючі тарифи на послуги автоперевізника.

 «В даний Розрахунок тарифу на перевезення пасажирів в автобусах на міських маршрутах загального користування в м.Каневі на 2017 рік не було включено розрахунок витрат на оновлення рухомого складу. Також в даний розрахунок закладена мінімальна заробітна плата за місяць 3200 грн., на дану заробітну плату відмовляються працювати водії підприємства, тільки за останні два місяці в пошуках кращого заробітку звільнилося з підприємства вісім водіїв», - мотивує причину підвищення Є.Маланчев.

Утім, і цього разу рішення не набрало необхідної для ухвалення кількості голосів. «За» підвищення тарифів проголосувало 5 членів виконкому, «проти» - 1, утрималися – 3. Відтак, рішення прийняте не було.

  Друк статті