Гайда на толоку: Канівський міський голова закликає долучитись до весняного прибирання


Повернутись

Протягом березня-квітня ц.р. у Канівській міській територіальній громаді проходитиме весняна акція з благоустрою територій населених пунктів та підготовка до Великодніх свят. Тож міський голова Ігор Ренькас закликає жителів Канева та всіх сіл громади долучитися до прибирання.

«Навіть під час правового режиму воєнного стану у нас всіх є можливість зорганізуватися, проявити свою громадянську позицію, долучитися до доброї справи і зробити нашу громаду чистішою та охайнішою. 

 Звісно, можна знову шукати винних та чекати, поки за нас це зроблять працівники комунальних служб.  Але кілька десятків людей не можуть ліквідувати усі стихійні сміттєзвалища, позбирати сміття під вашими вікнами напередодні Великодніх свят.

 Разом з тим приємно бачити активних жителів громади, які у різних районах міста та окремих селах вже розпочали прибирання. Я щиро вдячний за ініціативність і небайдужість. 

 Ще раз нагадаю, засмічені місто та села – це не чужа, а наша з вами спільна біда. Тому покращити благоустрій громади, навчитися цінувати працю людей, які підтримують чистоту у нашому місті та селах, можна долучившись до весняного прибирання. 

 Так, наразі вже складаються графіки прибирань по місту для працівників виконавчого комітету. Також закликаю керівників підприємств, установ, громадських організацій, внутрішньо переміщених осіб долучитися до заходів з благоустрою і навести лад на вулицях, біля своїх підприємств, осель, прилеглих територій», - звертається Канівський міський голова Ігор Ренькас. 

  Друк статті