Триває реєстрація на багатоцільову грошову допомогу для внутрішньо переміщених осіб


Повернутись

Багатоцільову грошову допомогу від благодійної організації «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» можуть отримати внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території Канівської міської територіальної громади (місто Канів,  села: Яблунів, Межиріч, Лука, Бабичі, Кононча, Гамарня, Хмільна, Михайлівка, Хутір-Хмільна, Пекарі).

Виплати передбачені тим ВПО,  які не отримували грошову міжнародну допомогу (6660 гривень за три місяці) від листопада минулого року включно.

Для отримання допомоги необхідно зареєструватися у формі - https://forms.gle/bfXHNF2D3nK3U76SA. Реєструватися потрібно лише одному представнику з сім’ї (родини), яка проживає разом.

Координатори зв’яжуться і домовляться про зустріч для оформлення виплати. Візит представників благодійної організації до Канева попередньо заплановано на 27-28 лютого ц.р.

Нагадаємо, нещодавно Канівський міський голова Ігор Ренькас і виконавчий директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Дермот Гамільтон підписали спільний Меморандум про співпрацю. Основним напрямком у рамках підписаного меморандуму стане надання внутрішньо переміщеним особам гуманітарної, багатоцільової фінансової та іншої допомоги для забезпечення їх соціальних та економічних прав.

 

  Друк статті