Ковдри, матраци, спальні речі: у Канів доставили гуманітарний вантаж для переселенців


Повернутись

У вівторок, 14 лютого ц.р., до Канева прибув черговий вантаж з гуманітарною допомогою для переселенців. У складі вантажу: 280 матраців, 100 подушок, 280 наборів постільної білизни та 260 гігієнічних наборів. Така допомога надійшла за сприяння Черкаської обласної військової адміністрації.

– Внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися у Канівській міській територіальній громаді можуть отримати ковдри, матраци, подушки, постільну білизну та гігієнічні набори, звернувшись до пункту видачі одягу та речей у п’ятницю 17 лютого ц.р., з 9 до 13 години (площа Соборна, вулиця Героїв Небесної Сотні, 66, приміщення колишнього районного будинку культури). Першочергово запрошуємо тих, хто приїхав у Канівську громаду в грудні 2022 року, у січні-лютому 2023-го, а також тих, хто раніше не отримував таку допомогу. При собі необхідно мати паспорт та довідку ВПО, – повідомляє директор терцентру Антоніна Петренко.

Телефон для довідок: (04736) 3-62-44 (контактна особа Борзяниця Ольга Олександрівна).

Важливо, пункт видачі одягу та речей у приміщенні Канівської міської ради (вул.О.Кошового 3) 17 лютого ц.р. не працюватиме.

  Друк статті