Допомога переселенцям: Канівська громада підписала Меморандум про співпрацю з «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»


Повернутись

У четвер, 9 лютого ц.р., у рамках робочого візиту до Канева завітала команда представників Благодійної організації «Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

Зауважимо, з 2015 року ця організація координує гуманітарну допомогу, захищає права внутрішньо переселених осіб та ветеранів в усіх областях України (окрім тимчасово окупованих територій). А з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України зосереджує зусилля на тому, щоб зменшити вплив гуманітарної катастрофи на життя людей, які постраждали від війни.  

Під час зустрічі сторони обговорили основні проблеми, загальні засади й конкретні кроки поліпшення життя внутрішньо переміщених осіб, які нині знайшли прихисток у населених пунктах громади. Канівський міський голова Ігор Ренькас і виконавчий директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Дермот Гамільтон підписали спільний Меморандум про співпрацю. Основним напрямком у рамках підписаного меморандуму стане надання внутрішньо переміщеним особам гуманітарної, багатоцільової фінансової та іншої допомоги для забезпечення їх соціальних та економічних прав.

Присутня під час візиту координаторка організації у Черкаській області Марина Макуха подякувала Канівському міському голові Ігорю Ренькасу за сприяння та створення належних умов для розгортання роботи благодійного фонду.

– З усіх міст на Черкащині, де ми розгорнули свою роботу, у Каневі нас прийняли найкраще. Тут ми наразі реалізуємо грошовий компонент. В подальшому планується і гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів,– розповіла вона.

У свою чергу Канівський міський голова Ігор Ренькас пообіцяв всебічну підтримку та сприяння у роботі фонду.

– Ми готові всебічно сприяти реалізації діяльності благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» на території Канівської міської територіальної громади. Переконаний, що об’єднуючи зусилля, ми зможемо більше ефективно підтримувати людей, які втікаючи від війни знайшли прихисток у Каневі та населених пунктах громади, – наголосив Ігор Ренькас.

Наостанок слова вдячності за допомогу та співпрацю висловила заступник міського голови Тетяна Жівотова.

Додамо, отримати багатоцільову грошову допомогу від Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» можуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території Канівської міської територіальної громади (м. Канів,  села: Яблунів, Межиріч, Лука, Бабичі, Кононча, Гамарня, Хмільна, Михайлівка, Хутір-Хмільна, Пекарі). Виплати передбачені тим ВПО,  які не отримували грошову міжнародну допомогу (6660 гривень за три місяці) від листопада минулого року включно.

Для отримання допомоги необхідно зареєструватися  у формі https://forms.gle/bfXHNF2D3nK3U76SA.

Координатори зв’яжуться і домовляться про зустріч для оформлення виплати. Реєструватися потрібно лише одному представнику з сім’ї (родини), яка проживає разом.

  Друк статті