Гурт «Крутий заміс» виступив з благодійним концертом на підтримку ЗСУ у Каневі


Повернутись

Пісня – це те, що нам, українцям, завжди додавало сили. З нею ми проходили найщасливіші і найважчі етапи нашої історії. А сьогодні, в час війни, вона не лише розраджує, а й допомагає збирати кошти на потреби наших воїнів.

Тож у суботу, 4 лютого ц.р., жителі Канівської міської територіальної громади вкотре зібралися у міському будинку культури під час благодійного концерту гурту «Крутий заміс» в прагненні допомогти Збройним силам України.

У яскравій та захоплюючій атмосфері музичний гурт дарував свої композиції канівцям та їх родинам. Завітав на концерт і Канівський міський голова Ігор Ренькас, який подякував організаторам та виконавцям за благодійний захід і висловив впевненість у якнайшвидшій перемозі України.

- Дякую нашим соціально відповідальним партнерам за постійну підтримку і участь у житті громади. Разом до Перемоги!, - наголосив Ігор Ренькас.

Жителі нашої громади вкотре довели, що небайдужі до потреб українських військових. Цього разу вдалось зібрати понад 20 тисяч гривень. За словами організаторів, кошти зібрані під час благодійного концерту передали Канівському волонтерському центру, який, у свою чергу, спрямує їх на закриття актуальних потреб військових.

Додамо, захід відбувся у рамках туру «Співаймо заради Перемоги» за підтримки БО «БФ «МХП – Громаді», ініціативи директора ТОВ НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка та ГО «Патріоти рідного краю».

  Друк статті