Жителі Канівської громади з інвалідністю по зору й надалі отримуватимуть пільги на оплату житлово-комунальних послуг


Повернутись

Рішення «Про надання пільг особам з інвалідністю з порушеннями зору» ухвалили члени виконавчого комітету на останньому засіданні, яке відбулося 25 січня ц.р.

Так,  для осіб з інвалідністю з вадами  зору 1 та 2 груп та дітям з інвалідністю з вадами зору – мешканців Канівської міської територіальної громади з міського бюджету виділяються кошти для встановлення пільги у розмірі 50% по оплаті житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку.

– На сьогодні в управлінні соціального захисту населення на обліку зареєстровано 41 особа з інвалідністю по зору. Однак частина з них обрали житлову субсидію, а частина – державну пільгу, – повідомив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко.

Також у ході засідання члени виконавчого комітету затвердили Порядок надання грошової допомоги особам з інвалідністю з  порушенням зору 1 та 2 групи інвалідності на оплату послуг з постачання природного газу  компанією «Нафтогаз України» для опалення помешкань. Відповідно до ухваленого документу зазначеним особам надаватиметься грошова допомога на оплату послуг з постачання природного газу у розмірі 50% в межах соціальних норм та нормативів. Пільга є одноособовою і не розповсюджується на членів сім'ї пільговика.

– Наразі в управлінні соцзахисту зареєстровано 8 помешкань у яких проживають жителі Канівської міської територіальної громади для яких і буде нараховуватися відповідна пільга. Проплати будуть здійснюватися двічі на рік для покриття витрат на газове опалення, – повідомив Анатолій Пилипенко.

 

  Друк статті