Результати проведеного аудиту на КП «Міський ринок» знову розглянуть депутати на постійних комісіях


Повернутись

Цікаве на цю тему:

29 червня ц.р. депутати ухвалили рішення «Про інформацію директора комунального підприємства «Міський ринок» Канівської міської ради Малінського В.О. щодо результатів проведеного аудиту підприємства».

Як повідомив директор комунального підприємства Володимир Малінський, напередодні сесії з результатами аудиту ознайомилася профільна комісія. Також розглянули відповідне питання на колегії.

В ході сесії 29 червня ц.р. рішення про інформацію проведеного аудиту на КП «Міський ринок» було поставлено на голосування. Його підтримали 20 депутатів.

Однак 30 червня ц.р. на ім’я Канівського міського голови Ігоря Ренькаса надійшло звернення від депутата міської ради Юрія Гамалія, в якому, зокрема, йдеться, що матеріали проведеного аудиту КП «Міський ринок» не розглядалися на жодній постійній депутатській комісії. Також депутат вимагає ветувати прийняте рішення та надати всім депутатам повні копії матеріалів по проведеному аудиту, заслухати питання у профільних комісіях і лише потому розглянути повторно на засіданні сесії.

Реагуючи на звернення депутата, Канівський міський голова Ігор Ренькас видав розпорядження (за вих. №362-р від 04.07.2017 року) «Про розгляд результатів аудиту КП «Міський ринок». У якому, зокрема, йдеться, що найближчим часом питання про результати проведеного аудиту розглянуться на постійних комісіях міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, податків та підприємництва (голова комісії Володимир Коржов) та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та комунальної власності (секретар комісії Віктор Куча).  

  Друк статті