Підсумки реалізації проєктів, втілених у життя за сприяння «МХП-Громаді» підводили у Каневі


Повернутись

У вересні 2022 року стали відомі переможці всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Канівщино!» від благодійної організації «БФ «МХП-Громаді» за сприяння ПрАТ «Миронівська птахофабрика». Серед них, нагадаємо,  п’ять проектів, які реалізовані на території Канівської громади: «Центр підготовки слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування» (ДНЗ Канівське ВПУ-23), «Ти не один» (Канівський ЦПМСД), «Захисник України» (гімназія ім. І. Франка), «Прозора ніч» (Агенція розвитку Канівської громади), «Створення гончарної майстерні для Канівської громади» (ГО «Разом). Загалом же, за словами організаторів,  на Канівщині було реалізовано 17 проєктів на фінансування яких в МХП спрямували понад 1 млн грн.

Минулого тижня переможці конкурсу мікрогрантів та бізнес-ідей зібралися у безпечному просторі Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Серед присутніх: заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова, начальник управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради Тетяна Наливайко, депутатка міськради Тетяна Ренькас, директорка Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна , директорка благодійного фонду «МХП-Громаді» Тетяна Волочай,   заступник Голови правління МХП та голови наглядової ради фонду Юрій Мельник, очільники громад Канівщини та активісти-переможці.  Учасники зустрічі підвели підсумки, обмінялися досвідом та намітили амбітні плани на майбутнє.

Заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова наголосила на важливості реалізації проєктів на території присутності  Миронівської птахофабрики, а також висловила подяку підприємству за підтримку військових, які нині служать у лавах ЗСУ. 

Додамо, на переконання Юрія Мельника, заступника Голови правління МХП та голови наглядової ради фонду, окремі з втілених ініціатив точно потребують розвитку та масштабування. Тож у 2023 фонд планує й далі проводити мікрогрантові конкурси та підтримувати території своєї присутності.

  Друк статті