У Каневі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю


Повернутись

Щороку 3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний День людей з інвалідністю. У Каневі педагоги та вихованці дитячої школи мистецтв напередодні цього дня, 1 грудня, подарували людям з інвалідністю не просто концерт, а позитивні емоції, посмішки та чудовий настрій.

 

Завітала на захід секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова, яка  від імені міського голови Ігоря Ренькаса та депутатського корпусу звернулася до присутніх з нагоди прийдешнього Міжнародного дня людей з інвалідністю.

- Сьогодні ми вітаємо людей з добрим серцем, великою жагою до життя та енергією. Хочемо й надалі підтримувати вас, як і підтримували щороку. Адже так приємно, коли ви отримуєте подарунки і ваші очі світяться від щастя. – наголосила Оксана П’яткова. – Хочу побажати усім дорослим милосердя та доброти, а діткам енергії і знайти себе у цьому житті. І головне – миру в Україні!

Чимало добрих слів та побажань цього дня висловили помічниця народного депутата України Віталія Войцехівського Валентина Чиж та депутат міської ради Олександр Корнієнко, які подарували дітям книжки і солодощі. Долучилась до вітань начальник відділу освіти Надія Голда, яка нагадала присутнім про те, що вони завжди можуть звернутися за допомогою до громадської організації «Діти Чорнобиля». Слово взяла і голова громадської організації «Відродження» Наталія Капустян, яка висловила подяку директору терцентру Антоніні Петренко та очільниці відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Валентині Гребенюк за їх невтомну працю та добрі серця.

 

Потому у затишному залі вихованці дитячої школи мистецтв виконували ліричні композиції  та інструментальні номери, а запальні гуморески у виконанні ведучої концерту викликали в присутніх щирі посмішки.

Зауважимо, у Канівській міській територіальній громаді зареєстровано 1300 людей з інвалідністю. Дякуючи ПрАТ «Миронівська птахофабрика»,  Благодійному фонду «Німеччина–Канів», ТОВ «Ергопак», кондитерській фабриці «Український кондитер», ПП Карпенку  О.О.,  під час святкування було подаровано частинку теплоти дітям з інвалідністю, одиноким клієнтам терцентру, членам громадської організації «Відродження».

  Друк статті