Естонські партнери з міста Виру передали для Канева два генератори


Повернутись

Іноземні партнери Канева продовжують допомагати стабілізувати роботу підприємств критичної інфраструктури міста, надаючи вкрай необхідні зараз пристрої для генерування електроенергії.

Так, 30 листопада ц.р., до Канева з естонського міста-побратима Виру доставили два генератори. Один з них,  потужністю 200 кВт, буде забезпечувати безперебійну роботу одного з підприємств критичної інфраструктури міста. Інший, менш потужний (на 5 кВт), вже підключений  у казначейській службі.

Нагадаємо, ще на початку осені Канівський міський голова Ігор Ренькас звернувся до мера естонського міста Виру Анті Алласа з проханням щодо забезпечення вкрай важливими пристроями для генерування електроенергії. Відтак, естонські партнери віднайшли можливість та закупили дизельні генератори з оптимальними параметрами. Паралельно з генераторами вони передали теплі речі.

-  Підтримка та допомога наших іноземних друзів з естонського Виру зараз дуже важлива, адже вона дає можливість забезпечувати стабільну роботу підприємств критичної інфраструктури міста. І разом з тим, це ще й своєрідний вклад та віра у нашу перемогу. Тому від імені громади міста я висловлюю подяку меру міста Виру Анті Алласу, його заступнику Сікстену Сілду та усім, хто долучився до цієї доброї справи, -  наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

 

  Друк статті