Канів отримав дизельний генератор від польських друзів з Члухівського повіту


Повернутись

В умовах воєнного стану українські міста та села навіть в тилу потребують підтримки та допомоги. Канівська міська територіальна громада знаходить її у своїх іноземних партнерів.

Так, у понеділок, 21 листопада ц.р., до Канева з Члухова (Польща) доставили ще один потужний дизельний генератор. За відсутності електроенергії він дозволить забезпечувати роботу одного з підприємств критичної інфраструктури міста.

˗ Нині готуємося до різних варіантів розвитку подій у разі виникнення значних перебоїв з енергопостачанням у Каневі. Проводимо перемовини та шукаємо шляхи забезпечення необхідним обладнанням об’єкти критичної інфраструктури міста. Так, зокрема, генератор, який ми отримали  ˗ результат наших перемовин зі старостою Члухівського повіту Александром Гаппою, ˗ повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Також міський голова від імені громади міста висловив подяку польським партнерам.

˗ Від імені всієї громади Канева висловлюю щиру подяку нашим партнерам та друзям з Члухівського повіту та міста Члухова: старості Члухівського повіту Александру Гаппі,  директору місцевого спортивного інтернату Малгожаті Гостомчик, волонтеру Артуру Зієлінському, який забезпечив транспортування вантажу, а також усім, хто долучився до цієї важливої справи. Ваша допомога ˗ вияв справжньої дружби, яка дійсно не має кордонів і допоможе нам здолати агресора, ˗ підкреслив Ігор Ренькас.

Під час передачі генератора була присутня помічниця народного депутата України Віталія Войцехівського Валентина Чиж, яка теж доклала зусиль у перемовинах з іноземними партнерами.

Нагадаємо, минулого вівторка, 15 листопада ц.р., Канів отримав аналогічний генератор та вантажний автомобіль від німецького міста-побратима Фірзена.

  Друк статті