Яка ситуація на ринку праці в умовах воєнного стану? Розповіла директор міськрайонного центру зайнятості Надія Коломієць


Повернутись

В Україні через війну залишилися без роботи до 40% людей. Нині продовжують працювати і отримувати зарплатню в повному обсязі менше 23% жителів країни. Такі невтішні висновки містяться в пресрелізі кадрового порталу grc.ua. Про ситуацію з ринком праці в умовах воєнного стану на Канівщині розповіла  директор міськрайонної філії центру зайнятості Надія Коломієць в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Так, станом на 23 вересня ц.р., на обліку у Канівській міськрайонній філії центру зайнятості зареєстровано 275 безробітних. З них – 235 осіб отримують допомогу по безробіттю. Загалом з початку року у філії зареєстровано 699 безробітних осіб. Чисельно серед них переважають жінки, молодь та жителі сіл.

Втім, зі слів директора міськрайонного центру зайнятості, роботи для людей вистачає.

˗ Актуальних вакансій у базі даних Канівської міськрайонної філії центру зайнятості натепер налічується близько 60, перспективних – 250. Найбільшу потребу у працівниках мають підприємства: ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ «Український кондитер», ТОВ «Клуб сиру», ˗  поінформувала Н.Коломієць.

Посадовиця повідомила, що наразі 13 роботодавців Канівщини вже отримують компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 45-ти внутрішньо переміщених осіб.  

˗ Компенсація витрат надається роботодавцю щомісяця у розмірі 6500 грн за кожну працевлаштовану особу, ˗ пояснила вона.

Також Надія Коломієць розповіла про двох роботодавців, які створили нові робочі місця та працевлаштували п’ятьох людей. Відтак, ці роботодавці отримують відшкодування єдиного соціального внеску від міськрайонної філії центру зайнятості.

Нагадаємо, детальну інформацію про актуальні вакансії можна дізнатися безпосередньо в центрі зайнятості (м. Канів, вул. Шевченка 49/1, тел. (04736) 3 21 03) та на офіційному сайті Державної служби зайнятості.

  Друк статті