Опалювальний сезон залишається під загрозою й надалі: депутати Канівської міської ради знову не зібралися на сесію


Повернутись

Сьогодні, 26 вересня ц.р., більшість депутатів вчергове проігнорували І чергове засідання Х сесії Канівської міської ради VIІІ скликання, яке було перенесено відповідно до розпорядження Канівського міського голови.

Міський голова Ігор Ренькас не зміг відкрити засідання сесії через відсутність кворуму. Більшість депутатів, зокрема, із фракцій «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», «Партія Зелених України» та «Батьківщина» без поважних причин не з’явилися на засідання сесії.

Зауважимо, секретар міської ради Оксана П’яткова запропонувала депутатам перенести засідання сесії на 16:00 годину цього ж дня. Однак депутати не з'явилися на засідання сесії і втретє. Тому за пропозицією секретаря Канівської  міської ради було вирішено скликати позачергове засідання сесії міськради у середу – 28 вересня ц.р. о 8:00 у приміщенні міського будинку культури.

Додамо, на сьогоднішньому засіданні сесії міськради депутати мали знову розглянути надважливі питання, які стосуються життєдіяльності міста. Зокрема, щодо початку опалювального сезону, надання одноразової грошової допомоги для громадян, внесення змін до комплексної програми «Турбота» та інше.

Більше інформації читайте згодом.

  Друк статті