У Канівській міській територіальній громаді зареєстровано майже 32 тисячі жителів


Повернутись

Відповідну інформацію повідомила начальник Канівського ЦНАПу Наталія Матінова під час традиційної апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 23 вересня ц.р.

˗ Чисельність зареєстрованого населення у Канівській міській територіальній громаді станом на серпень ц.р складає близько 31600 осіб. З них 4100 ˗ внутрішньо переміщені особи. ˗ повідомила Н. Матінова. ˗ Загалом у період з січня по серпень ц.р. спостерігається динаміка до скорочення кількості населення. Однак, така тенденція фіксується протягом останніх років. Це пов’язано з суттєвим перевищенням кількості померлих над кількістю живонароджених.

Разом з тим, Наталія Матінова наголошує на  важливості актуалізації даних Реєстру територіальної громади та оновленні інформації щодо населення.

˗ Важливо оновлювати інформацію та актуалізувати дані щодо населення,яке проживає на території громади. Досить часто виникають ситуації, коли батьки не реєструють свої дітей, що в майбутньому приводить до певних бюрократичних проблем. Тому необхідно оновлювати таку інформацію, а зробити це можна, звернувшись до ЦНАПу або зателефонувавши за номером 3-17-78, ˗ зауважила Н.Матінова.

Додамо, чисельність населення України станом на 1 січня 2022 року становила 34,5 млн осіб. Таку інформацію надала Державна служба статистики у межах підготовки держбюджету

  Друк статті