У Канівській громаді з наступного тижня стартує проект по стерилізації безпритульних собак


Повернутись

З 15 по 26 серпня ц.р. на території Канівської міської територіальної громади стартує проект по стерилізації безпритульних собак, що реалізується Міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи Україна» (м.Відень, Австрія).

В рамках реалізації проекту до Канівської міської територіальної громади прибудуть фахівці ТОВ «Чотири лапи Україна», які будуть  проводити  масову стерилізацію, дезінфекцію та вакцинацію виключно безпритульних собак на базі КП «Місто». Крім того, кожну тварину буде обліковано, ідентифіковано спеціальними кліпсами та, після проведення операції, буде повернуто в природний ареал існування, іншими словами – повернуто в місце де її було спіймано.  Зауважимо, метод спіймав – стерилізував – відпустив є єдиним стійким рішенням проблеми безпритульних собак, рекомендованим Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Європейським парламентом. Він блокує розмноження тварин на вулицях і їх сексуальну поведінку, яка є найбільш поширеною причиною нападу безпритульних собак, а також допомагає запобігти захворювання, таких як сказ тощо.

Нагадаємо, ТОВ «Чотри лапи Україна» працює в нашій країні з 2012 року. У Каневі організація розгорнула свою діяльність ще в 2017 році та реалізувала декілька проектів за результатами яких було стерилізовано більше пів тисячі безпритульних тварин.

  Друк статті