Як активізувати співпрацю з європейськими партнерами – дізнавалася Наталія Матінова на конференції в місті Лева


Повернутись

Заступник Канівського міського голови Наталія Матінова взяла  участь у Другій німецько-українській конференції партнерства між містами, яка проходила протягом 8-9 червня ц.р. у Львові.

Захід організовано та проведено Сервісною службою «Міста в єдиному світі» організації «Engagement Global» у співпраці з містом Львів у рамках проекту «Партнерства з містами України».

- У конференції взяли участь більше 140 учасників: міські голови та заступники голів з міст України, Німеччини, а також представники компетентних служб. До участі в заході були залучені також представники польських і румунських територіальних громад, які мають партнерів серед міст України та Німеччини, - розповідає Н.Матінова.

В ході конференції, за словами заступника міського голови, відбулася дискусія на тему: «Партнерство між територіальними громадами як внесок в європейське співробітництво», обговорено особливі виклики та переваги тристороннього співробітництва на прикладі партнерства міст Мангайм, Кишинів, Чернівці. Продемонстровано досвід двостороннього співробітництва в галузі освіти між Львівським національними лісотехнічним університетом та Університетом прикладних лісових наук Роттенбурга, а також співробітництво між містом Детмольд і районом Ліппе на прикладі молодіжної зустрічі «The European Dream».

Другий день роботи конференції був присвячений обговоренню теми «Самоврядування територіальних громад і децентралізація», в ході якого представники демократичних інституцій з Німеччини, Польщі, Румунії  висловлювали свою підтримку територіальним громадам в Україні, які здійснюють реформи на місцях.

Насамкінець було окреслено перспективи подальшої спільної роботи українських та німецьких громад, а також залучення можливостей тристороннього співробітництва за участі польських та румунських міст-партнерів.

- Проведений захід дасть можливість представникам міст в Україні активізувати співпрацю зі своїми європейськими партнерами, окреслити напрямки подальших дій заради розвитку громад, - підсумовує Наталія Матінова.

  Друк статті