Завжди молоді душею й серцем: у Каневі студенти Університету третього віку відсвяткували випускний


Повернутись

«Життя триває» – під таким гаслом у Каневі, 23 червня ц.р., відбувся випускний вечір для вихованців Університету третього віку. Студенти, а нині вже випускники університету, знають, що навчатися ніколи не пізно, бо навчання повертає молодість.

Університет третього віку – це вже як стиль життя, адже тут люди елегантного віку можуть з користю проводити вільний час, отримувати додаткові знання, ділитися своїми думками, розширити коло спілкування та інтересів і не старіти душею. Тож протягом цього навчального року студенти поважного віку безкоштовно отримували знання на чотирьох факультетах: «Позитивної психології», «Анатомії і фізіології людини», «Здорового способу життя», «Мистецтвознавства». Вони проходили у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування.

У святковий день щасливі та усміхнені випускники отримали сертифікати про проходження курсу навчання, подарунки та привітання. Завітали на свято і почесні гості – заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова та начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко.

- Відчувати себе студентом завжди приємно, бо людина кудись рухається, розвивається, тож її життя продовжується. Цей соціальний проект він потужній ще й тим, що піднімає людей «золотого віку» і приводить сюди. Ви не замикаєтеся в собі, ви комунікуєте між собою, навчаєтеся. Тому хочу привітати вас із випускним та побажати миру, міцного здоров'я, благополуччя вам та вашим родинам, -  привітала випускників Тетяна Жівотова.

До поздоровлень приєдналася і директор терцентру Антоніна Петренко, яка звернулася до присутніх з проханням вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих під час війни українців та підкреслила, що попри всі події, які відбуваються в Україні, життя триває.

Потому святкування продовжилось за солодким столом та  співами, хоча студенти зібралися і не в повному складі. Присутні на святі отримали задоволення від довгоочікуваної ї зустрічі та позитивні емоції від спілкування.

Додамо, Університет третього віку відділення денного перебування територіального центру у Каневі працює вже восьмий рік. Наразі, навчання завершили 42 студенти. Вже у вересні університет плануєте розпочати новий навчальний рік.

  Друк статті