Канівський Центр ПМСД запрошує на вакцинацію від дифтерії та правцю


Повернутись

На даний час в Канівському центрі первинної медико-санітарної допомоги є в наявності вакцина від дифтерії та правцю для дорослих і дітей. Про це повідомила директор закладу Наталія Горьова під час апаратної надари Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 29 квітня ц.р.

– Просимо всіх, хто підлягає вакцинації від дифтерії та правцю, а це люди, які досягли 26, 36, 46, 56 віку та старші, звернутися до свого сімейного лікаря або безпосередньо в кабінети щеплень (103 або 301). Ніхто не повинен помирати від хвороб, яким можна запобігти. Особливо під час війни, тож вакцинуйтеся – наголосила Наталія Горьова. Та додала, що дітям такі щеплення проводять за схемою: 2, 4, 6, 18 місяці життя, 6, 16 років.

Додамо, вакцина на 10 років захистить вас від дифтерії та правцю – ці хвороби є дуже важкими в лікуванні. Ефективність щеплень становить 95–100%, тож навіть не зволікайте – дбайте і про малечу, і про себе.

  Друк статті