Канівський центр зайнятості інформує про актуальні вакансії для переселенців та жителів Канівської громади


Повернутись

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, тисячі людей втратили роботу. Дехто був змушений переїхати з міст, які бомблять російські окупанти. Інші — у відпустці на невизначений час. Але життя продовжується. Тому людям, що у тилу, треба допомагати армії не тільки своїми внесками, а й своєю роботою.

Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує про наявні актуальні вакансії на підприємстві ТОВ "Віджи Продакшн" (торгова марка "Верес" м. Канів.):

  • оператор лінії у виробництві харчової продукції;

  • вантажник.

Графік роботи: 1 день з 08.00 до 20.00, 2 день з 20.00 до 8.00, 2 вихідних. Підвезення до підприємства за затвердженими маршрутами (Канів, Хмільна, Потапці, Грищенці, Ліпляве, Келеберда, Прохорівка, Сушки). За детальною інформацією звертатися за телефоном —  067 510 08 62 (Людмила Василівна).

Також наявна вакансія сімейного лікаря/терапевта у КНП «Канівський ЦПМСД».

Вимоги до кандидата:

  • Вища медична освіта;

  • Досвід роботи за фахом бажано, але не обов’язково;

  • Знання сучасних протоколів лікування та діагностики.

За більш детальною інформацією щодо графіку роботи та оплати праці звертатися за номером —  067-735-98-18. Резюме можна надсилати на електронну пошту: kaniv_centr@ukr.net.

Додамо, всю інформацію про актуальні вакансії можна дізнатися звернувшись до Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м. Канів, вул. Шевченка 49/1, тел. (04736) 3 21 03.

  Друк статті