У День Соборності України жителям Канівської громади покажуть документальний фільм


Повернутись

22 січня ц.р. 0 14:00 в міському будинку культури відбудеться безкоштовний показ кінострічки «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919».

Режисером фільму є Тарас Химич, відомий документальними фільмами у стилі Discovery. Автор сценарію - кандидат історичних наук Олександр Пагіря.

«Легіон. Хроніка Української Галицької армії 1918-1919» - це новий погляд на УГА. Документально-ігровий фільм знятий яскраво, динамічно, відверто. Неоднозначна історія тих років показана з точок зору всіх сторін-учасиць - цей баланс допоможе поглянути на події 1918-1919-х по-новому. Сюжетна лінія створена на основі спогадів очевидців.

Звертаємо увагу, вхід у залу міського будинку культури можливий за умови наявності хоча б одного з наступних документів: «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифікатів, паперової довідки 063-О, міжнародного свідоцтва про вакцинацію, іноземного COVID-сертифікату про щеплення вакцинами (дозволеними ВООЗ),  негативного результату ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години), сертифікату про одужання від COVID-19.

  Друк статті