У Каневі вшанували загиблого «кіборга» Анатолія Чупилку


Повернутись

Сьогодні, 20 січня ц.р., у Канівській школі №6 відбулися заходи із вшанування загиблого «кіборга», захисника України, канівця Анатолія Чупилки.

– Безжальна війна забрала мільйони життів наших співвітчизників. Вони за першим покликом, не шкодуючи власного життя, стали на захист своєї Батьківщини. Багатьом із них, на жаль, не судилося повернутись живими. Серед них був і вихованець нашої школи Анатолій Чупилка, який віддав життя, за порятунок свої побратимів, – зазначила директорка Канівської СпШ №6 Валентина Мартинович. – Тож сьогодні ми пропонуємо ознайомитися із тематичною виставкою, присвяченою канівському «кіборгу».

В заходах взяли участь секретар міської ради Оксана П’яткова, заступник міського голови Тетяна Жівотова, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва, представники виконавчого комітету, вчителі та учні, які пом’янули хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки Анатолія Чупилки, що загинув у районі Донецького аеропорту під час прориву десантників для порятунку поранених побратимів.

До слова, загиблий «кіборг» у 1991 році закінчив Канівську спеціалізовану школу №6 із поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом 1996-1998 років служив у ЗСУ. Був членом ВО «Свобода» та депутатом Черкаської обласної ради, снайпером та заступником командира взводу.

  Друк статті