За 7 років близько 200 учасників АТО/ООС Канівської громади звернулися із заявами щодо надання земельних ділянок


Повернутись

Інформацію про стан отримання та забезпечення учасників АТО/ООС Канівської громади земельними ділянками для садівництва та будівництва і обслуговування житлового будинку заслуховували члени Центру допомоги учасникам АТО/ООС у ході чергового засідання, 11 листопада ц.р.

Як повідомила начальник відділу комунального майна та земельних ресурсів Наталія Єфіменко за період з січня 2015 року по листопад 2021 року звернулось близько 200 учасників АТО із заявами щодо надання їм земельних ділянок.

– За 7 років 38 учасників бойових дій отримали рішення Канівської міської ради щодо безоплатної передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), – зазначила Н. Єфіменко.

Протягом 2021 року Канівською міською радою Черкаської області:

- для 32-х учасників бойових дій прийнято рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, для подальшої передачі у приватну власність;

- для 9-ти учасників бойових дій прийнято рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства;

- для 1-го учасника бойових дій прийнято рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для подальшої передачі земельної ділянки безоплатно у приватну власність.

Також, на підставі поданих заяв від учасників АТО, Канівською міською радою прийнято 8 рішень щодо надання дозволів виконавчому комітету Канівської міської ради Черкаської області на розробку технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, які розташовані в адміністративних межах Канівської міської ради Черкаської області, з метою поділу земельних ділянок для подальшої передачі у приватну власність учасникам бойових дій.

Слід додати, що генеральним планом міста Канева земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва не передбачені. Для отримання земельних ділянок для таких потреб виконавчий комітет Канівської міської ради пропонує учасникам АТО звернутись до садівницьких товариств.

  Друк статті