Роботу КП «Авто-Ріка» депутати визнали незадовільною


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Депутати Канівської міської ради заслухали звіт директора КП «Авто-Ріка» Богдана Припіяла про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2020 рік у ході чергового засідання сесії, 2 листопада ц.р. та визнали роботу комунального підприємства незадовільною.

Як ідеться у звіті Богдана Припіяла, у зв’язку з поширенням на території України COVID-19, 2020 рік для підприємства був нелегким, як і для всієї країни загалом. Відповідно до різних карантинних постанов та розпоряджень роботу КП «Авто-Ріка» було призупинено на період з 18 березня по 31 травня, з 14 вересня по 30 вересня, з 05 жовтня до кінця 2020 року.

– Після введення повного та часткового локдаунів у 2020 році ми працювали лише: з 1 січня по 17 березня, з 1 червня по 13 вересня та з 1 жовтня по 5 жовтня, – зазначив Б.Припіяло. – В зв’язку з ситуацією, що склалася в державі та зі змінами до ст. 113 Кодексу закону про працю передбачено, що перебування на карантині прирівнюється до простою не з вини працівника. Цей час має оплачуватися з розрахунку не нижче від 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу), що передбачені законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (проект №3275), який було схвалено в цілому на позачерговому засіданні Верховної Ради України. Тому керівництвом підприємства задля захисту прав працівників при вимушеному простої підприємства було прийнято рішення нарахувати всім працівникам 2/3 тарифної ставки.

В подальшому з листопада 2020 року було прийнято рішення про звільнення частини працівників КП «Авто-Ріка».

– Через недоотримання коштів дохідної частини бюджету підприємство не змогло вчасно розрахуватися з контрагентами та заплатити податки, тому 2020 рік закінчився з боргами, – повідомив директор КП «Авто-Ріка» Богдан Припіяло.

Депутат міської ради Олена Радченко запитала у директора КП «Авто-Ріка» про наявність стратегії розвитку підприємства на майбутнє, на що не отримала однозначної відповіді. Після цього депутати Олена Радченко та Володимир Коржов внесли пропозицію визнати роботу комунального підприємства незадовільною, яку і підтримало більшість депутатів.

  Друк статті